Sportovní výživa

Správnou výživou můžete dosáhnout lepších výkonů!

Z mojí dlouholeté sportovní praxe vím, že se mnoho aktivních sportovců snaží o velké výkony, ale často dělají ve své výživě chyby, které jim jejich cíle snižují.

Správná výživa Vám pomůže k lepším výsledkům, dodá Vám dostatek energie a urychlí velmi důležitou regeneraci.

Např. cyklisti řeší každý gram kola navíc a vynakládají často velké finanční částky za technologii. Proč ale nezačít u sebe a shodit nadbytečné množství tuku či správnou výživou nezískat dostatečné množství energie?

Vypracuji Vám individuální jídelníček, při jehož dodržování se Vám bude lépe trénovat a Vašemu tělu nebude nic chybět. Naučím Vás, jak odpovědně jíst během i po tréninku, aby jste dostatečně regenerovali a mohli opět brzy trénovat. V případě zájmu Vám doporučím doplňky sportovní výživy, které by pro Vás byly vhodné a které by pomohly zlepšovat Váš výkon. I sportovní výživu je třeba umět používat ve správný čas a ve správné podobě!

V naší ordinaci si můžete zakoupit sportovní výživu značky USN. Doporučím Vám produkty vhodné pro Váš trénink. Poradím, kdy a jak sportovní výživu užívat. Dosáhnete tak lepších výsledků a rychlejší regenerace!

Jen trénovat nestačí...

Zjistěte konečně pravdu o svém těle!
Zajděte si na profesionální diagnostiku na analyzátoru Tanita BC 418 MA!

Tanita - diagnostika pro sportovce